ای جی ترید
گروه های آگهی

• درباره ما

      از ورود رسمی اینترنت به  ایران 22 سال می‎گذرد ( یعنی ازسال 1993 میلادی برابر با سال 1372 شمسی ) که  در سال‌های اخیر نیز با رشد بی‎سابقه آن مواجه شده‌ایم. از یک سو تعداد کاربران اینترنت رو به فزونی نهاده و از سوی دیگر تجارت الکترونیک پا گرفته است. در این راستا اینترنت به عنوان یک منبع اطلاعاتی مهم تلقی می‎شود که کاربران برای دستیابی به سوالات و کنجکاوی‎ها‎ی خود به آن مراجعه می‎نمایند. به همین دلیل وجود سایت‎ها‎یی که بتواند اطلاعات مفید و در عین حال دقیق و منطبق بر واقعیت را در اختیار کاربران اینترنتی قرار دهد، ضرورت پیدا می‎کند.
درج آگهی‎ها‎ی اینترنتی و در کنار آن اطلاعاتی که بتواند محصولات را برای مخاطبان شرح دهد، یکی از مواردی بود که ما را بر آن داشت تا با اتکا به تجربه 24 ساله خود در زمینه کامپیوتر ، اینترنت و همچنین بازارهای متفاوت کاری ،اقدام به راه اندازی   وب سایت Ejtrade  نماییم . بگونه ایی که  دو گروه کاربران حرفه ای و آماتور بعنوان بازدید کننده ، فروشنده و خریدار  بتوانند براحتی در تجارت الکترونیک سهیم باشند. به عبارت روشن‌تر، وجود یک رابطه تجاری عادلانه نیازمند دو سویه آگاه و مطلع دارد و از این جهت هدف گذاری اصلی ما در EJTrade نیز آسان سازی کسب درآمد از طریق تجارت الکترونیک برای کاربران سایت و همچنین ارتقا دانش و سطح آگاهی کاربران در زمینه های مختلف کسب درآمد اینترنتی و تجارت الکترونیک میباشد . مدیران سایت تلاش کرده‌اند تا تمامی‌نیازها و خواسته‌های کاربران اینترنتی را تحت پوشش قرار دهند.

• لوگوی شرکت EJTrade
با توجه به این که لوگو به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‎ها‎ی یک مرکز تجاری و وب سایت معرفی می‎شود، لذا این سایت نیز از آن مستثنی نیست و لوگوی خود را ترکیبی از نام سایت و هدف آن برگزیده است. هدف از راه اندازی سایت، تسهیل تجارت الکترونیک و هدایت کاربران می‎باشد.
 حرف e در ابتدای واژه Electeronic (الکترونیک) و j  ابتدای Jewellery به معنای جواهرات است. این دو واژه که در کنار یکدیگر به معنای جواهرات الکترونیک می‎باشند، به نوعی تجارت با شرایط طلایی اشاره دارد. نکته‌ای که ممکن است از دید کاربران مستتر بماند، شکل لوگو است که با چرخش عقربه‎ها‎ی ساعت هم خوانی دارد. بدین معنا که تجارت الکترونیکی که آغاز شده، در حال حرکت است و هیچ پایانی برای آن وجود ندارد.
• درباره تیم EJTrade
مدیریت EJTrade در تلاش است تا با بکارگیری نیروهای حرفه‌ای و ممتاز، سرویس دهی و خدمات رسانی خود را در قالب ارائه مطالب و محتوای باکیفیت به کاربران ارائه دهد که در نهایت به تسهیل کسب و کار اینترنتی بیانجامد. بدین منظور مطالبی که در سایت بارگذاری می‎گردد، با رعایت تمامی‌قوانین فضای مجازی و توجه به عرف و شئونات اسلامی‌می‎باشد.
• هدف و استراتژی ejtrade
اهداف این سایت در جهت ارتقا تجارت الکترونیکی و تسهیل ارتباط میان شرکت‎ها‎ی تجاری و مصرف کنندگان می‎باشد. یک رابطه تجاری موفق و عادلانه مبتنی بر تئوری برد ـ برد می‎باشد که در آن هر دو سویه به یک اندازه منتفع گردند. لازمه این کار وجود یک نهاد یا واسطه است که بتواند ارتباط دو طرف تجاری را برقرار سازد. در این راستا، ejtrade به عنوان یک میانجی عمل می‏کند که استراتژی فعالیت خود را بر پایه تسهیل و کاربرپسند نمودن کسب درآمد اینترنتی استوار ساخته است. شعار ejtrade عبارت است از: «زمان، جواهری تراش نخورده است.»
• توانایی و پتانسیل پرسنل
سایت ejtrade به مانند سایر وب سایت ها بصورت شبانه روزی در اختیار اعضا می‌باشد. تمامی‌ تلاش ما پاسخگویی به نیاز اعضا می‌باشد. از این رو، بکارگیری پرسنل توانمند که توانایی برآورده ساختن تمامی‌ مطالبات اعضا را داشته باشند، از دیگر برنامه‌های مدیریت سایت خواهد بود.