ای جی ترید
گروه های آگهی


• تماس با ما
علاقمندان در حال حاضر می‎ توانند از طریق تلفن 989358512544+  با ما ارتباط برقرار نمایند. همچنین پست الکترونیکی info at Ejtrade.com نیز جهت برقراری ارتباط با آن دسته از کاربرانی که علاقمند به ارسال مطالب و نظرات خود هستند، در نظر گرفته شده است.
• ارائه پیشنهاد
قطعا هر یک از کاربران اینترنتی، نظریه‎ها‎ و پیشنهادات متفاوتی دارند که‎ می‎‎تواند در تحقق اهداف وب سایت ما موثر واقع شود. در صورتی که در رابطه با سایت EJTrade.com پیشنهاد و یا توصیه ای داشته باشید،‎ می‎‎توانید از طریق ایمیل یا شماره تماس  ذکر شده ، نظرات خود را به ما انتقال دهید.
• انتقاد از عملکرد وب سایت
با توجه به اینکه هیچ وب سایتی عاری از عیب و نقص نیست، ما نیز خود را مبرا از نقص نمی دانیم. علاوه بر این سلیقه کاربران و اعضای سایت متفاوت و متنوع‎ می‎‎باشد و هر یک نظرات خاص خود را دارند. به همین دلیل ممکن است عملکرد سایت ما مورد پسند کاربران و برخی از اعضا نباشد. از آنجا که هدف اصلی ما خدمات رسانی به کاربران، مطابق با سلیقه و خواست آنان‎ می‎‎باشد، لذا پذیرش انتقادات اعضا‎ می‎‎تواند به عنوان یک مولفه مهم در ارتقا کیفیت سایت ما عمل نماید. در هر شرایطی ما انتقادات اعضا را‎ می‎‎پذیریم و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا تک تک آنها را پاسخگو باشیم.