ای جی ترید
گروه های آگهی

با توجه به اینکه وب سایت ای جی ترید در تمامی زمینه‎ها‎ی تجاری کالا و خدمات فعالیت دارد، لذا هیچگونه محدودیتی برای شرکت‎ها‎ و موسسات مختلف برای درج آگهی وجود ندارد. آگهی‎ها‎ی دریافتی در معرض دید کاربران قرار می‎گیرد اما ذکر برخی نکات در رابطه با نحوه نمایش آگهی‎ها‎ ضرورت دارد.

صفحه‌ی اول هر سایت به عنوان مهمترین بخش یک سایت محسوب می‎شود، لذا نمایش آگهی در صفحات نخست بیشترین امتیاز را در پی دارد. بدین ترتیب متقاضیانی که تمایل دارند تا آگهی آنها بیشترین بازدیدکننده را داشته باشد و به تبع از این راه به کسب درآمد خود کمک نمایند، میتوانند با کسب امتیاز برای آگهی خود موجبات قرار گرفتن در صفحه اول ای جی ترید را فراهم سازند که این امر حتی به آنها کمک کرده در صفحات اول موتور های جستجو قرار گیرند.

لازم به ذکر است که هر یکبار نمایش آگهی با یک آی پی در روز به معنای کسب یک امتیاز برای آن خواهد بود. یعنی اگر یک آگهی درج شده در سایت برای کاربری یکبار بنمایش دربیاید آن آگهی یک امتیاز بابت دیده شدن خود بدست میآورد ، پس کاربران میتوانند با درج لینک آگهی خود در شبکه های اجتماعی مرتبط با خود از این امکان بهره مند گردند و بر سرعت کسب درآمد خود از سایت بیافزایند.

نمایش آگهی بصورت دائم نخواهند بود بلکه بر اساس بازه زمانی هر کد آگهی بمدت یکماه بنمایش در میآید و بعد از اتمام دوره‌ی آن، نمایش آگهی در سایت پایان می‌یابد و کاربر میتواند با تمدید کد آگهی خود مجدداً به باز پخش آگهی خود بپردازد.