ای جی ترید
گروه های آگهی

ای جی ترید فضایی مطمئن و مناسب برای کسب درآمد از طریق درج آگهی برای معرفی کالا و خدمات شما فراهم آورده است.

در دنیای امروزی برای کسب درآمد، راهکارهای جدید و متنوعی بوجود آمده که هر فرد با استفاده از آنها می تواند به کسب درآمد بپردازد.  EJTrade نیز توسط راهکارهای نوین خود، امکاناتی را برای کسب درآمد اینترنتی فراهم آورده تا کاربران خود را در مسیر کسب درآمدشان، یاری دهد.

اولین  شیوه‌ی کسب در آمد از سایت، انتقال بخشی از سود سایت به هر کد آگهی خریداری شده توسط مشتریان میباشد بدین شکل که در حال حاظر ما به هر کد آگهی که  با مبلغ 50 هزار تومان خریداری شده، تا سقف 350 هزار تومان از سود فروش سایت را تخصیص میدهیم. البته نحوه تخصیص این سود بسته به فروش سایت و میزان امتیاز های کسب شده توسط کاربران متفاوت میباشد. برای آگاهی بیشتر از شیوه کسب امتیاز به توضیحات این بخش مراجعه فرمایید.

دومین شیوه‌ی کسب درآمد از سایت اقدام به بازاریابی برای فروش کد آگهی در سایت EJTrade میباشد. ما برای فروش هر کد آگهی مبلغ 14% از قیمت کد آگهی یعنی 7000 تومان بعنوان کمیسیون پرداخت میکنیم، لازم به ذکر است کاربران بازاریاب سایت، از مزایای دریافت دستمزد شناور ماهیانه نیز بهره‌مند می‌گردند.

سومین شیوه‌ی کسب درآمد از سایت نیز اقدام به درج آگهی برای کد آگهی خریداری شده توسط کاربر می‌باشد، بخاطر راهکارهای اتخاذ شده در سیستم ما، هر آگهی با سرعت بالایی به صفحات اول موتور های جستجو راه می‌یابد. با توجه به ارزش بالای قرار گرفتن تبلیغات و آگهیِ متعلق به یک کسب و کار در صفحات اول موتور های جستجو، نتیجه‌ی نهایی این مزیت، سرعت بخشیدن به فروش صاحبان کسب و کار از طریق فضای مجازی می‌باشد.

هر یک از سه شیوه‌ی فوق علاوه بر اینکه بصورت مستقل از هم، امکان کسب درآمد برای کاربران سایت را ایجاد میکند به نوعی به هم مرتبط بوده و استفاده از یک شیوه میتواند به پیشبرد کسب درآمد از شیوه‌های دیگر کمک کند.

حال برای شروع به کسب درآمد از همینجا میتوانید آغاز کنید.