ای جی ترید
گروه های آگهی

برای استفاده از این سیستم کافیست برای کد آگهی خریداری شده‌ی خود، شروع به کسب امتیاز کنید که این کار برای شما در همه جا امکان پذیر است و تاثیر به‌ سزایی در کسب درآمد شما دارد. سه  نمونه از این تاثیرات را بصورت مختصر در زیر بیان می کنیم:
۱- با کسب امتیاز برای یک کد آگهی، آگهی درج شده‌ برای کد مذکور، در صفحات سایت رتبه‌ی بهتری پیدا می کند، که این یعنی کسب امتیاز بیشتر به دلیل بازدید آگهی توسط دیگران، کسب رتبه بالاتر در سایت و فروش بیشتر بعلت بهتر دیده شدن آگهی، که همگی اینها منجر به کسب درآمد بالاتر برای آگهی دهنده می شوند.

۲- با داشتن امتیاز بیشتر، کد آگهی زودتر توانایی کسب درآمد غیر مستقیم از سایت را پیدا می کند.

۳- کسب امتیاز باعث می شود که آگهی بصورت مستقیم و غیرمستقیم در فضای مجازی و موتورهای جستجو رتبه‌ی بهتری پیدا کند، همانطور که می دانید دیده شدن در صفحات اول موتور های جستجو برای هر کسب و کاری، یعنی بالا رفتن امکان فروش آن کسب و کار و به طبع آن افزایش کسب درآمد برای کسب و کار آگهی دهنده.

با توجه به تاثیراتی که  کسب امتیاز در کسب درآمد برای هر کد آگهی خریداری شده دارد، مانند مواردی که در بالا ذکر شد، شما می توانید به کسب درآمد خود درهمه وقت و همه جا اقدام کنید با این استدلال که:
۱- اگر در هر زمان و مکانی به اینترنت متصل باشید، می توانید با استفاده از موبایل، تبلت، لب تاپ و غیره به کسب امتیاز بپردازید.

۲- در شرایطی هم که اتصال به اینترنت مقدور نباشد، بازهم در صورتی که قبلاً امتیازکسب کرده باشید، امتیازهای قبلی به کمک شما آمده و با سیستمی که ما برای کسب امتیاز غیرمستقیم برای آگهی شما فراهم کرده ایم، باعث افزایش امکان کسب درآمد برایتان می شود.

فقط کافیست که امتحان کنید و از کسب درآمدتان لذت ببرید.